Huawei MatePad Pro Marx LTE 128GB Midnight Grey
Barva: Siva
Velikost zaslona: 10,8″
Notranji pomnilnik: 128GB
Delovni pomnilnik: 6GB
Baterija: 7520 mAh
Tablica je nova, s 24 mesečno garancijo, vsebuje vso pripadajočo opremo in NI vezana na naročniško razmerje ali operaterja.
Ni na zalogi
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
* Cena vključuje 22 % DDV
Opis
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE:
| Omrežja | GSM / HSPA / LTE |
| 2G omrežje | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G omrežje | HSDPA 800/850/900/1700/1900/2100 |
| 4G omrežje | 1, 3, 4, 5, 8, 19, 34, 38, 39, 40, 41 |
| Hitrost | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A |
| OHIŠJE | |
| Dimenzije | 246 x 159 x 7.2 mm |
| Teža | 460 g |
| Zgradba | Spredaj steklo, aluminijasto ohišje |
| SIM | Nano-SIM |
| Podpora za pisalo | |
| ZASLON | |
| Vrsta | IPS LCD kapacitivni zaslon na dotik |
| Velikost | 10,8 palca, 338,2 cm2 (~ 86,5% razmerje zaslon / telo) |
| Resolucija | 2560 x 1600 slikovnih pik, razmerje 16 : 10 (gostota ~ 280 ppi) |
| PLATFORMA | |
| OS | Android 10 ; EMUI 10, Brez Google Play trgovine |
| Nabor čipov | Kirin 990 (7 nm+) |
| CPU | Octa-core (2×2.86 GHz Cortex-A76 & 2×2.09 GHz Cortex-A76 & 4×1.86 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G76 MP16 |
| SPOMIN | |
| Reža za kartico | microSD, do 256 GB |
| Notranji | 128 GB, 6 GB RAM |
| KAMERA | |
| Glavna | 13 MP, f/1.8, PDAF |
| Video | 4K @ 30 posnetkov na sekundo, 1080p @ 30 posnetkov na sekundo |
| Selfie kamera | 8 MP |
| Video | 1080p @ 30 posnetkov na sekundo |
| ZVOK | |
| Zvočnik | Da, s stereo Zvočniki (4 zvočniki) |
| 3,5 mm vtič | Ne |
| KOMUNIKACIJA | |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dvojni pas, Wi-Fi Direct, dostopna točka |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| GPS | Da, z A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Radio | Ne |
| USB | USB Type-C 3.1, USB On-The-Go |
| LASTNOSTI | |
| Senzorji | Merilnik pospeška, bližina, kompas |
| BATERIJA | |
| Tip | Neodstranljiva baterija Li-Po 7250 mAh |
| Polnjenje | Hitro polnjenje baterije 40W |
Morda vam bo prav tako všeč…
-
CellularLine Click Case zaščitna preklopna torbica za tablico do 10.5″
16.99€Na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 4xUSB vhodi, 42W
34.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 2 x USB vhodoma 24W
19.99€Na zalogi -
Držalo/nosilec za mobilni telefon in tablični računalnik
13.90€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 1 x USB, 1 x USB-C vhodoma 36W
36.99€Ni na zalogi -
CellularLine Avto Polnilec 2xUSB, 36W (MP2PRO) – črn
22.99€Ni na zalogi





