Apple iPad Pro 11 WiFi + Cellular 256GB Space Gray (MXE42HC/A)
Barva: Siva (Space Gray)
Velikost zaslona: 11″
Notranji pomnilnik: 256GB
Delovni pomnilnik: 8GB
Baterija: 7538 mAh
Tablica je nova, s 12 mesečno garancijo, vsebuje vso pripadajočo opremo in NI vezana na naročniško razmerje ali operaterja.
Ni na zalogi
Brezplačna dostava
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
* Cena vključuje 22 % DDV
Opis
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE:
| Omrežja | GSM / HSPA / LTE |
| 2G omrežje | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G omrežje | HSDPA 850/900/1700 (AWS)/ 1900/2100 |
| 4G omrežje | LTE pas 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 29, 30, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 48, 66, 71 |
| 5G omrežje | LTE pas 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 20, 25, 28, 38, 40, 41, 66, 71, 77, 78, 79, 260, 261 |
| Hitrost | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, 5G |
| OHIŠJE | |
| Dimenzije | 247.6 x 178.5 x 5.9 mm |
| Teža | 470 g |
| Zgradba | Steklo spredaj, aluminijasto zadaj, aluminijasto ohišje |
| SIM | Nano SIM, eSIM |
| Stylus podpora | |
| ZASLON | |
| Vrsta | Liquid Retina IPS LCD, 120Hz, HDR10 |
| Velikost | 11″, 366,5 cm2 (~82.9% zaslon:ohišje) |
| Resolucija | 1668 x 2388, (~265 ppi ) |
| Zaščita | Steklo odporno proti praskam |
| PLATFORMA | |
| OS | iPadOS 14.5.1, |
| Nabor čipov | Apple M1 |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Apple GPU (8-core graphics) |
| SPOMIN | |
| Reža za kartico | Nima |
| Notranji | 256GB, 8 GB RAM-a |
| KAMERA | |
| Glavna | 12 MP (širokokotna), 10 MP (ultra širokokotna) |
| Video | 4K @ 24/25/30/60 fps, 1080p @ 25/30/60/120/240 fps, gyro-EIS |
| Selfie kamera | 7 MP |
| Lastnosti | Smart HDR, panorama |
| ZVOK | |
| Zvočnik | Da, s stereo zvočniki (4 zvočniki) |
| 3,5 mm vtič | Ne |
| KOMUNIKACIJA | |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvopasovno, Wi-Fi Direct, dostopna točka |
| Bluetooth | 5,0, A2DP, LE, EDR |
| GPS | Da, z A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS |
| USB | USB Type-C 4.0; magnetni priključek |
| Radio | Ne |
| LASTNOSTI | |
| Senzorji | Face ID, merilnik pospeška, žiroskop, bližina, kompas |
| Siri glasovno upravljanje | |
| BATERIJA | |
| Tip | Neodstranljiva Li-Po 7538 mAh baterija |
| Polnjenje | Hitro polnjenje 18W |
Morda vam bo prav tako všeč…
-
CellularLine Avto Polnilec 2xUSB, 36W (MP2PRO) – črn
22.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 1 x USB, 1 x USB-C vhodoma 36W
36.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 2 x USB vhodoma 24W
19.99€Na zalogi -
Držalo/nosilec za mobilni telefon in tablični računalnik
13.90€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 4xUSB vhodi, 42W
34.99€Ni na zalogi





