Prenosnik HP ZBook Fury 15 G7 / i7 / RAM 32 GB / SSD Disk / 15,6″ FHD
Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 – 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost, 32 GB DDR4 SODIMM, 1 TB NVME SSD, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5), HDMI, Thunderbolt, 2x USB, backlit_kb, bluetooth, No OS Installed – Win10P COA
Available from suppliers
RABLJENO | A- kvaliteta: ObnovljenoOpis
HP ZBook Fury 15 G7 prenosnik združuje moč in zanesljivost, ki ju potrebujejo tako profesionalci v ustvarjalnih industrijah kot tehnološki navdušenci. S svojimi vrhunskimi komponentami in elegantnim dizajnom je ta naprava idealna za obdelavo zahtevnejših nalog.
Največje prednosti
Kdo kupuje ta izdelek
Možnosti nadgradnje
Zakaj izbrati obnovljeno napravo
HP ZBook Fury 15 G7 je več kot le prenosnik, je zanesljiv partner za vse, ki želijo povečati svojo produktivnost in ustvarjalnost.
A- Kakovost
Znaki obrabe. Najboljše razmerje med kvaliteto in ceno. Ohišje lahko vsebuje manjše nepravilnosti, kot so vidne praske, ki pa ne vplivajo na delovanje naprave. Zasloni imajo lahko rahle nepravilnosti, ki so nekoliko opazne, vendar ne motijo uporabniške izkušnje.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
| Proizvajalec | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i7-10850H / 2,70 - 4,90 GHz / Hexa-Core / 5,10 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 32 GB |
| Trdi disk | 1 TB |
| Zaslon | 39,6 cm (15,6″) |
| Grafična kartica | NVIDIA Quadro T2000 Max-Q (4 GB GDDR5) |
| Optična enota | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| HDMI | 1x |
| WiFi | da |
| Operacijski sistem | Brez sistema (licenčna nalepka Windows 10 Pro) |
| Razpored tipkovnice | Nordic|Swedish / Finnish |
| Stanje proizvoda | Obnovljeno |
| Razred | A- kvaliteta |
| Bluetooth | da |
| Garancijski meseci | 12 |
| Spletna kamera | da |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2.35 kg |
|---|




