Prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na | i5 | W11H / i5 / RAM 16 GB / SSD Disk / 16,0″ WUXGA
Intel Core i5-1334U (1,3 GHz), 16 GB LPDDDR5x-4800, SSD 512 GB M.2 PCIe NVMe, 40,6 cm (16,0″) WUXGA (1920×1200) IPS AG LED 60 Hz, Intel Iris Xe Graphics (IGP), HDMI 2.1, 2x USB-C 3.2 Gen2 (10Gbps – DisplayPort + PD), 1x USB-A 3.2 Gen2 (10Gbps), 1x USB-A 3.2 Gen1 (5Gbps), Wi-Fi 6 (2×2), Bluetooth 5.2, Webcam, Backlit Kbd., 65W USB-C PD Adapter, Microsoft Windows 11 Home (64-bit)
Available from suppliers
Odprta embalaža: HP Refurbished, Outlet - Odprta embalažaOpis
Izjemen prenosnik HP OmniBook 5 16-ba1004na je zasnovan za uporabnike, ki iščejo visoko zmogljivost in vsestranskost v elegantnem dizajnu. S 16,0-palčnim zaslonom WUXGA boste uživali v neverjetno jasnih slikah in živahnih barvah, medtem ko tanek, a zmogljiv profil naprave omogoča enostavno prenosljivost in uporabo na poti.
Največje prednosti
HP OmniBook 5 16-ba1004na prinaša prebojno kombinacijo moči in prenosljivosti. Uživajte v gladki in brezhibni izkušnji z visokozmogljivim procesorjem I5 ter zmogljivo grafiko Intel Iris Xe.
- 16,0-palčni WUXGA zaslon z IPS tehnologijo omogoča širši kot vidljivosti in ostrejše slike.
- SSD disk s tehnologijo NVMe zagotavlja izredno hiter dostop do podatkov in kratke čase nalaganja.
- Večvrstična povezljivost s HDMI in dvema USB-C priključkoma za enostavno priklapanje zunanjih naprav in polnjenje.
- Osupljiva prilagodljivost z osvetljeno tipkovnico za delo v slabših svetlobnih pogojih.
Kdo kupuje ta izdelek
Prenosnik HP OmniBook 5 je idealna izbira za profesionalce, študente in tehnološke navdušence, ki potrebujejo zanesljivo zmogljivost za delovne ali študijske obveznosti, pa tudi za kreativno ali multimedijsko uporabo. Prav tako ga bodo cenili tisti, ki potrebujejo zanesljivost in dolgotrajnost naprave za vsakodnevne potrebe.
Možnosti nadgradnje
Čeprav ponuja izjemno zmogljivost že iz samega začetka, so uporabniki, ki iščejo dolgoročno razširljivost, tuj na pravem mestu. Disk in pomnilnik se lahko enostavno nadgradita, da ustrezata spreminjajočim se potrebam. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.
Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljene naprave ne prinaša le vrednosti izjemnega razmerja med ceno in kakovostjo, ampak tudi pomemben korak k trajnostni prihodnosti. Vsaka naprava, ki je ponujena kot obnovljena, je bila strokovno preverjena in preizkušena. Sistem kakovostnih ocen zagotavlja, da je vsaka naprava v tehničnem pogledu enakovredna novim modelom. Z nakupom obnovljenega izdelka prispevate k zmanjševanju elektronskih odpadkov ter varovanju okolja.
Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
| Proizvajalec | Hewlett Packard |
| Procesor | Intel® Core™ i5-1334U / 1,3 - 3,4 GHz / 10-Cores (2C+8C/12T) / 4,6 GHz TurboBoost |
| Delovni pomnilnik | 16 GB LPDDR5X |
| Trdi disk | 512 GB SSD |
| Zaslon | 40,6 cm (16″) WUXGA (1920 x 1200) AG UWVA LED | IPS | 300 nits | 62,5% sRGB |
| Grafična kartica | Intel® Iris® Xᵉ Graphics (IGP) |
| Optična enota | ne |
| Čitalec kartic | ne |
| USB2 | ne |
| USB3 | 2x |
| HDMI | 1x |
| WiFi | da |
| Operacijski sistem | Microsoft Windows 11 |
| Razpored tipkovnice | Angleška tipkovnica |
| Stanje proizvoda | HP Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Bluetooth | da |
| Garancijski meseci | 12 |
| WWAN | ne |
| Spletna kamera | da |
| Prstni odtis | ne |
| Največja ločljivost | WUXGA / 1920 x 1200 |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |




