
Tablica Lenovo Tab Plus 8GB RAM / 256GB ROM / 27,9 cm (11,5″)
MediaTek Helio G99 (8 cores, 2x A76 @2,2 GHz + 6x A55 @2,0 GHz), 8 GB LPDDR4X (soldered), 256 GB UFS 2.2, 27,9 cm (11,5″) 2K (2000×1200) Touch IPS 400 nits 72% NTSC 90Hz, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 1x USB-C 2.0, Wi-Fi 5 (1×1), Bluetooth 5.2, GPS, microSD Card, 8MP+8MP Webcam, Li-Po 8600mAh, Google Android 14
Ni na zalogi
Opis
MediaTek Helio G99 (8 cores, 2x A76 @2,2 GHz + 6x A55 @2,0 GHz), 8 GB LPDDR4X (soldered), 256 GB UFS 2.2, 27,9 cm (11,5″) 2K (2000×1200) Touch IPS 400 nits 72% NTSC 90Hz, ARM Mali-G57 MC2 Graphics, 1x USB-C 2.0, Wi-Fi 5 (1×1), Bluetooth 5.2, GPS, microSD Card, 8MP+8MP Webcam, Li-Po 8600mAh, Google Android 14
Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
| Proizvajalec | Lenovo |
| Procesor | MediaTek Helio G99 (MT6789) / 2x 2,2 GHz (ARM Cortex-A76) + 6x 2,0 GHz (ARM Cortex-A55) |
| Delovni pomnilnik | 8 GB LPDDR4x |
| Trdi disk | 256 GB UFS 2.2 |
| Zaslon | 27,9 cm (11,5″) 2K (2000x1200) Touchscreen IPS | 400 nits | 72% NTSC | 90Hz |
| Grafična kartica | Arm Mali-G57 MC2 Grap |
| Optična enota | ne |
| Čitalec kartic | da |
| USB2 | 1x |
| USB3 | ne |
| HDMI | 0x |
| WiFi | da |
| Operacijski sistem | Google Android OS |
| Stanje proizvoda | Lenovo Refurbished, Outlet - Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Bluetooth | da |
| Garancijski meseci | 12 |
| WWAN | ne |
| Spletna kamera | da |
| Prstni odtis | ne |
| Največja ločljivost | 2K / 2000 x 1200 |
| Tip zaslona | Sijajni (BrightView, gloss), Touch |

