Monitor HP E24 G5
60,96 cm (24″)
Na zalogi pri dobavitelju
Predvidena dobava 2 do 5 delovnih dni
Možnost plačila na obroke
Available from suppliers
Odprta embalaža: Outlet - Odprta embalaža
* Cena vključuje 22 % DDV
Opis
60,96 cm (24″)
Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE
| Proizvajalec | Hewlett Packard |
| HDMI | 1x |
| Stanje proizvoda | Outlet - Odprta embalaža |
| Razred | Odprta embalaža |
| Garancijski meseci | 12, brezplačno podaljšanje garancije 2 PLUS 1 |
| Največja ločljivost | FHD / 1920 x 1080 @75Hz |
| Velikost monitorja | 60,96 cm (24") |
| Tip zaslona | Matiran (AntiGlare, matt) |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 5.4 kg |
|---|




