Samsung Galaxy Tab A T290 (2019) 8.0 WiFi 32GB Silver
Barva: Srebrna
Velikost zaslona: 8.0″
Notranji pomnilnik: 32GB
Delovni pomnilnik: 2GB
Baterija: 5100 mAh
Tablica je nova, s 24 mesečno garancijo, vsebuje vso pripadajočo opremo in NI vezana na naročniško razmerje ali operaterja.
Ni na zalogi
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
* Cena vključuje 22 % DDV
Opis
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE:
| Omrežja | Samo WiFi |
| 2G omrežje | Samo WiFi |
| 3G omrežje | Samo WiFi |
| 4G omrežje | Samo WiFi |
| Hitrost | Samo WiFi |
| OHIŠJE | |
| Dimenzije | 210 x 124,4 x 8 mm |
| Teža | 345g |
| Zgradba | Steklo spredaj, aluminij/plastika zadaj, plastični okvir |
| SIM | Nima |
| ZASLON | |
| Vrsta | TFT kapacitivni zaslon na dotik, 16M barv |
| Velikost | 8,0″, 185,6 cm2 (~ 71,0% razmerje zaslon:ohišje) |
| Resolucija | 800 x 1280, razmerje 16 : 10 (gostota pik ~ 189 ppi) |
| PLATFORMA | |
| OS | Android 9 |
| Nabor čipov | Qualcomm SDM429 Snapdragon 429 |
| CPU | Štirijedrni 2,0 GHz Cortex-A53 |
| GPU | Adreno 504 |
| SPOMIN | |
| Reža za kartico | microSD (do 1TB) |
| Notranji | 32GB, 2 GB RAM-a |
| KAMERA | |
| Glavna | 8 MP, AF |
| Lastnosti | LED bliskavica, panorama, HDR |
| Video | 1080p @ 30fps |
| Selfie kamera | 2 MP |
| ZVOK | |
| Zvočnik | Da |
| 3,5 mm vtič | Da |
| Ostalo | |
| KOMUNIKACIJA | |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n, dvopasovni, Wi-Fi Direct, dostopna točka |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Da, z A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
| LASTNOSTI | |
| Senzorji | Akcelerometer |
| BATERIJA | |
| Tip | Neodstranljiva Li-Po 5100 mAh baterija |
Morda vam bo prav tako všeč…
-
Preklopni ovitek za tablico CellularLine FOLIO za Samsung Galaxy Tab A 8.0 (2019)
22.99€Na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 2 x USB vhodoma 24W
19.99€Na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 1 x USB, 1 x USB-C vhodoma 36W
36.99€Ni na zalogi -
CellularLine Avto Polnilec 2xUSB, 36W (MP2PRO) – črn
22.99€Ni na zalogi -
Samsung Galaxy Tab A T290 (2019) 8.0 WiFi 32GB Carbon Black
149.90€že od 13,62 € na mesecNi na zalogi -
Držalo/nosilec za mobilni telefon in tablični računalnik
13.90€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 4xUSB vhodi, 42W
34.99€Ni na zalogi



