Huawei MediaPad T5 10,1″ WiFi 32GB/2GB Black
Barva: Črna
Velikost zaslona: 10,1″
Notranji pomnilnik: 32GB
Delovni pomnilnik: 2GB
Baterija: 5100 mAh
Tablica je nova, s 24 mesečno garancijo, vsebuje vso pripadajočo opremo in NI vezana na naročniško razmerje ali operaterja.
Ni na zalogi
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
* Cena vključuje 22 % DDV
Opis
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE:
| Omrežja | Samo WiFi |
| 2G omrežje | Samo WiFi |
| 3G omrežje | Samo WiFi |
| 4G omrežje | Samo WiFi |
| Hitrost | Samo WiFi |
| OHIŠJE | |
| Dimenzije | 243 x 164 x 7,8 mm |
| Teža | 460 g |
| Zgradba | Spredaj steklo, aluminijasto ohišje |
| SIM | Nima |
| ZASLON | |
| Vrsta | IPS LCD kapacitivni zaslon na dotik, 16M barv |
| Velikost | 10,1 palca, 295,8 cm2 (~ 74,2% razmerje zaslon:ohišje) |
| Resolucija | 1900 x 1200, razmerje 16:10 (gostota pik ~ 224 ppi) |
| PLATFORMA | |
| OS | Android 8.0 (Oreo); EMUI 8 |
| Nabor čipov | HiSilicon Kirin 659 (16 nm) |
| CPU | Octa-core (4×2,36 GHz Cortex-A53 in 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T830 MP2 |
| SPOMIN | |
| Reža za kartico | microSD, do 256 GB |
| Notranji | 32 GB, 2 RAM-a |
| KAMERA | |
| Glavna | 5 MP, f / 2,4, AF |
| Video | 1080p @30 posnetkov na sekundo |
| Selfie kamera | 2 MP, f / 2,4 |
| ZVOK | |
| Zvočnik | Da, s stereo zvočniki |
| 3,5 mm vtič | Da |
| Ostalo | |
| KOMUNIKACIJA | |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dvopasovni, Wi-Fi Direct, dostopna točka |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Da, z A-GPS (model LTE), GLONASS, BDS |
| USB | microUSB 2.0 |
| Radio | Ne |
| LASTNOSTI | |
| Senzorji | Akcelerometer |
| BATERIJA | |
| Tip | Neodstranljiva baterija Li-Po 5100 mAh |
Morda vam bo prav tako všeč…
-
CellularLine Avto Polnilec 2xUSB, 36W (MP2PRO) – črn
22.99€Ni na zalogi -
Držalo/nosilec za mobilni telefon in tablični računalnik
13.90€Ni na zalogi -
CellularLine Click Case zaščitna preklopna torbica za tablico do 10.5″
16.99€Na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 4xUSB vhodi, 42W
34.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 1 x USB, 1 x USB-C vhodoma 36W
36.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 2 x USB vhodoma 24W
19.99€Na zalogi





