Huawei MediaPad M5 Lite 10.1 64GB LTE Space Gray
Barva: Siva
Velikost zaslona: 10,1″
Notranji pomnilnik: 64GB
Delovni pomnilnik: 4GB
Baterija: 7500 mAh
Tablica je nova, s 24 mesečno garancijo, vsebuje vso pripadajočo opremo in NI vezana na naročniško razmerje ali operaterja.
Ni na zalogi
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
* Cena vključuje 22 % DDV
Opis
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE:
| Omrežja | GSM / HSPA / LTE |
| 2G omrežje | GSM 850/900/1800/1900 |
| 3G omrežje | HSDPA 800/850/900/1900/2100 |
| 4G omrežje | 1, 3, 5, 7, 8, 18, 19, 20, 26, 40, 41 |
| Hitrost | HSPA 42,2 / 5,76 Mbps, LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps |
| OHIŠJE | |
| Dimenzije | 243,4 x 162,2 x 7,7 mm |
| Teža | 475 g |
| Zgradba | Spredaj steklo, aluminijasto ohišje |
| SIM | Nano-SIM |
| Podpora za pisalo | |
| ZASLON | |
| Vrsta | IPS LCD kapacitivni zaslon na dotik, 16M barv |
| Velikost | 10,1 palca, 295,8 cm2 (~ 74,9% razmerje zaslon / telo) |
| Resolucija | 1920 x 1200 slikovnih pik, razmerje 16 : 10 (gostota ~ 224 ppi) |
| PLATFORMA | |
| OS | Android 8.0 (Oreo); EMUI 8 |
| Nabor čipov | HiSilicon Kirin 659 (16 nm) |
| CPU | Jedro Octa (4×2,36 GHz Cortex-A53 in 4×1,7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-T830 MP2 |
| SPOMIN | |
| Reža za kartico | microSD, do 256 GB |
| Notranji | 64 GB, 4 GB RAM |
| KAMERA | |
| Glavna | 8 MP, AF |
| Video | 1080p @ 30 posnetkov na sekundo |
| Selfie kamera | 8 MP |
| ZVOK | |
| Zvočnik | Da, s stereo Zvočniki (4 zvočniki) |
| 3,5 mm vtič | Da |
| KOMUNIKACIJA | |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, dvojni pas, Wi-Fi Direct, dostopna točka |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| GPS | Da, z A-GPS, GLONASS, BDS |
| Radio | Ne |
| USB | 2.0, reverzibilni priključek type C 1.0 |
| LASTNOSTI | |
| Senzorji | Prstni odtis (nameščen spredaj), merilnik pospeška, bližina, kompas |
| BATERIJA | |
| Tip | Neodstranljiva baterija Li-Po 5100 mAh |
| Polnjenje | Hitro polnjenje baterije 9V / 2A 18W |
Morda vam bo prav tako všeč…
-
CellularLine Avto Polnilec 2xUSB, 36W (MP2PRO) – črn
22.99€Ni na zalogi -
Držalo/nosilec za mobilni telefon in tablični računalnik
13.90€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 4xUSB vhodi, 42W
34.99€Ni na zalogi -
CellularLine Click Case zaščitna preklopna torbica za tablico do 10.5″
16.99€Na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 2 x USB vhodoma 24W
19.99€Na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 1 x USB, 1 x USB-C vhodoma 36W
36.99€Ni na zalogi




