Prenosnik Apple MacBook 16.2 Pro z M1 PRO čipom 16GB/512GB Silver SLO (MK1E3CR/a)
Srebrna (Silver)
41,14 cm (16.2″)
Apple M1 PRO čip
16 GB
512GB SSD
macOS Monterey
Ni na zalogi
Brezplačna dostava
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Opis
Vrhunski Apple-ov prenosni računalnik MacBook Pro 16.2″ poganja napreden M1 PRO čipovje z zmogljivo integrirano grafiko.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Apple M1 PRO čip |
| Število procesorskih jeder | Apple M1 Pro, 10 jeder (8 visokozmogljivih, 2 varčni), 24MB |
| Sistemski pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| SSD | 512GB m.2 PCIe NVMe |
| Zaslon | 16.2″, Liquid Retina (3456×2234), IPS (1000nits, 120Hz, Wide color P3), LED osvetlitev |
| Grafična kartica | Apple M1 Pro (16 jeder, integrirana) |
| Povezljivost | 802.11ax Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0 |
| Priključki | 3x Thunderbolt 4 USB-C (Polnenje, DisplayPort, Thunderbolt 4 (do 40Gbit/s), USB 4 (do 40Gbit/s)), HDMI, MagSafe, 3.5 mm audio jack, Čitalnik kartic (SDXC) |
| Lokalizacija tipkovnice | Slovenščina |
| Funkcije tipkovnice | Osvetlitev tipkovnice, Magic Keyboard z osvetlitvijo sledilna ploščica s podporo za Force Touch, Force klike, podpora za večkratni dotik… |
| Kamera | 1080p FaceTime HD kamera |
| Čitalec kartic | Brez |
| Barva | Srebrna |
| Nameščeni operacijski sistem | macOS Monterey |
| Baterija | Li-Ion, 100Wh |
| Napajalnik | 140W USB-C napajalni adapter, hitro polnjenje |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 12 mesecev |
| Dimenzije | 24,81cm x 35,57cm x 1,68cm |
| Teža paketa (kg) | 2.1 kg |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2.2 kg |
|---|







