Samsung UHD LED 4K Smart TV sprejemnik UE43AU8072U
Televizor odlikujeta 4K Ultra HD ločljivost 3840×2160 in diagonala 108 cm 43″.Ponuja Wi-Fi in Bluetooth povezljivost, spletni brskalnik, igralni način, predvajanje iz USB in številne aplikacije. Opremljen je z odličnim Crystal 4K procesorjem, HDR tehnologijo (HDR10+, HLG), DVB-T2CS2 sprejemnikom in operacijskim sistemom Tizen.
Ni na zalogi
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Opis
Tehnične podrobnosti
| Zaslon | |
| Diagonalna velikost zaslona | 108 cm (43″) |
| Ločljivost zaslona | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Vrsta osvetlitve | Edge LED + lokalna zatemnitev UHD Dimming |
| Zvok | |
| Izhodna zvočna moč | 20 W |
| Multiroom Link | da |
| Audio decoder | Dolby Digital Plus |
| Povezljivost | |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| LAN | 1 |
| Digitalni koaksialni izhod | 1 |
| Optični avdio izhod | 1 |
| Cl+ | 1 |
| Funkcije | |
| Operacijski sistem | Tizen |
| Integrirana Wi-Fi povezava | da |
| Spletni brskalnik | da |
| Chromecast | da |
| Bluetooth | 4.2 |
| USB multimedijski predvajalnik | da |
| Pameten krmilnik | da |
| Ostalo | |
| Dimenzije brez stojala | 965,5 mm x 559,8 mm x 25,7 mm |
| Energijska oznaka | G |


