Samsung Galaxy Tab S6 Lite P610 10.4 WiFi 64GB Oxford Gray
Barva: Siva
Velikost zaslona: 10,4″
Notranji pomnilnik: 64GB
Delovni pomnilnik: 4GB
Baterija: 7040 mAh
Tablica je nova, s 24 mesečno garancijo, vsebuje vso pripadajočo opremo in NI vezana na naročniško razmerje ali operaterja.
Ni na zalogi
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Opis
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE:
| Omrežja | Samo WiFi |
| 2G omrežje | Samo WiFi |
| 3G omrežje | Samo WiFi |
| 4G omrežje | Samo WiFi |
| Hitrost | Samo WiFi |
| OHIŠJE | |
| Dimenzije | 244,5 x 154,3 x 7 mm |
| Teža | 467g |
| Zgradba | Spredaj steklo, aluminijasto ohišje |
| SIM | Nima |
| ZASLON | |
| Vrsta | TFT kapacitivni zaslon na dotik, 16M barv |
| Velikost | 10,4 palca, 307,9 cm2 (~ 81,6% razmerje zaslon:ohišje) |
| Resolucija | 1200 x 2000, razmerje 5:3 (gostota pik ~ 224 ppi) |
| PLATFORMA | |
| OS | Android 10; One UI 2 |
| CPU | Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A73 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| SPOMIN | |
| Reža za kartico | microSDXC (namenska reža) |
| Notranji | 64GB 4GB RAM-a |
| KAMERA | |
| Glavna | 8 MP, (širokokotna), 1/4″, 1.12µm |
| Lastnosti | HDR, panorama |
| Video | 1080p @30 posnetkov na sekundo |
| Selfie kamera | 5 MP |
| ZVOK | |
| Zvočnik | Da, s stereo zvočniki (4 zvočniki) |
| 3,5 mm vtič | Da |
| Ostalo | |
| KOMUNIKACIJA | |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvopasovno, Wi-Fi Direct, dostopna točka |
| Bluetooth | 5,0, A2DP, LE |
| GPS | Da, z A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| USB | Type-C 1.0 reverzibilni priključek |
| LASTNOSTI | |
| Senzorji | Merilnik pospeška, žiroskop, bližina |
| BATERIJA | |
| Tip | Neodstranljiva baterija Li-Po 7040 mAh |
| Polnjenje | Hitro polnjenje baterije 15 W |
Morda vam bo prav tako všeč…
-
CellularLine Click Case zaščitna preklopna torbica za tablico do 10.5″
16.99€Na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 4xUSB vhodi, 42W
34.99€Ni na zalogi -
CellularLine Avto Polnilec 2xUSB, 36W (MP2PRO) – črn
22.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 1 x USB, 1 x USB-C vhodoma 36W
36.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 2 x USB vhodoma 24W
19.99€Na zalogi -
Držalo/nosilec za mobilni telefon in tablični računalnik
13.90€Ni na zalogi



