Samsung Galaxy A52s 5G Dual SIM 6GB/128GB Awesome Black
Barva: Črna
Notranji pomnilnik: 128 GB
Delovni pomnilnik: 6 GB
Baterija: 4500 mAh
Zadnja kamera: 4 kamere (64MP, 12MP, 5MP, 5MP)
Sprednja kamera: 32 MP
Mobilni telefon je nov, originalen izdelek, originalno zapakiran, s 24 mesečno garancijo v Sloveniji, vsebuje vso pripadajočo opremo, deluje na vsa omrežja in NI vezan na naročniško razmerje ali operaterja.
Ni na zalogi
Možnost plačila na obroke
Ni na zalogi
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Opis
Samsung je ponudil nov model telefona s 128GB spomina, kar zadostuje za vsako delo. Namenska reža za spominsko kartico microSDXC ponuja opcijo za več internega pomnilnika za razširitev.
TEHNIČNE SPECIFIKACIJE:
| Omrežja | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| 2G omrežje | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 – SIM 1 & SIM 2 |
| 3G omrežje | HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G omrežje | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 20, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G omrežje | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66, 78 SA/NSA/Sub6 |
| Hitrost | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA) Cat18 1200/150 Mbps, 5G |
| OHIŠJE | |
| Dimenzije | 159.9 x 75.1 x 8.4 mm |
| Teža | 189g |
| Zgradba | Spredaj steklo (Gorilla Glass 5), plastika zadaj |
| SIM | Hybridna dvojna SIM (Nano-SIM, dvojno stanje pripravljenosti) |
| IP67 odporen na prah / vodo (do 1 m za 30 minut) | |
| ZASLON | |
| Vrsta | Super AMOLED, 120Hz, 800 nits |
| Velikost | 6,5″, 102,0 cm2 (~ 84,9% razmerje med zaslonom in ohišjem) |
| Resolucija | 1080 x 2400 pik, razmerje 20:9 (gostota 405 ppi) |
| Steklo Corning Gorilla 5 | |
| PLATFORMA | |
| OS | Android 11, One UI 3.1 |
| Nabor čipov | Qualcomm Snapdragon 778G 5G (6 nm) |
| CPU | Octa-core (1×2.4 GHz Kryo 670 Prime & 3×2.2 GHz Kryo 670 Gold & 4×1.9 GHz Kryo 670 Silver) |
| GPU | Adreno 642L |
| SPOMIN | |
| Reža za kartico | microSDXS do 1TB (uporablja režo za drugo SIM kartico) |
| Notranji | 128GB, 6 GB RAM-a |
| KAMERA | |
| Glavna | 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.7″, 0.8µm, PDAF, OIS 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1.12µm 5 MP, f/2.4, (macro) 5 MP, f/2.4, (depth) |
| Lastnosti | LED bliskavica, panorama, HDR |
| Video | Video: 4K @ 30fps, 1080p @ 30 / 60fps; žiro-EIS |
| Selfie kamera | 32 MP, f / 2,2, 26 mm (široko), 1 / 2,8 “, 0,8 μm |
| Video | 4K @ 30fps, 1080p @ 30fps |
| ZVOK | |
| Zvočnik | Da |
| 3,5 mm vtič | Da |
| KOMUNIKACIJA | |
| WLAN | Wi-Fi 802.11 b / g / n / ac, Dual-band, Wi-Fi Direct, vroča točka |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| GPS | Da, z A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| USB | Type-C 2.0, USB On-the-Go |
| Radio | Ni znano |
| NFC | Da (odvisno od trga) |
| LASTNOSTI | |
| Senzorji | čitalec prstnega odtisa (pod zaslonom, optični), merilnik pospeška, žiroskop, bližina, kompas, ANT+ |
| BATERIJA | |
| Tip | Neodstranljiva baterija Li-Po 4500 mAh |
| Polnjenje | Hitro polnjenje baterije 25W |
Morda vam bo prav tako všeč…
-
CellularLine Avto Polnilec 2xUSB, 36W (MP2PRO) – črn
22.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 4xUSB vhodi, 42W
34.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 2 x USB vhodoma 24W
19.99€Na zalogi -
CellularLine Avtonosilec HANDYWING Pro, črn
19.99€Ni na zalogi -
CellularLine avtonosilec z magnetno teh MAG4, lepilo
9.99€Ni na zalogi -
Izberite možnostiView product Ta izdelek ima več različic. Možnosti lahko izberete na strani izdelkaNosilec za kolo 4″ do 6″, moder
9.99€Ni na zalogi -
CellularLine Hitri polnilec z 1 x USB, 1 x USB-C vhodoma 36W
36.99€Ni na zalogi





