Prenosnik Apple MacBook 16.2 Pro z M1 PRO čipom 16GB/512GB Silver SLO (MK1E3CR/a)
Srebrna (Silver)
41,14 cm (16.2″)
Apple M1 PRO čip
16 GB
512GB SSD
macOS Monterey
Ni na zalogi
Brezplačna dostava
Ni na zalogi
Pomembno za podjetja, ki so DDV zavezanci:
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Za ta artikel ni možno odbiti DDV. Več o tem…
Opis
Vrhunski Apple-ov prenosni računalnik MacBook Pro 16.2″ poganja napreden M1 PRO čipovje z zmogljivo integrirano grafiko.
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Apple M1 PRO čip |
| Število procesorskih jeder | Apple M1 Pro, 10 jeder (8 visokozmogljivih, 2 varčni), 24MB |
| Sistemski pomnilnik (RAM) | 16 GB |
| SSD | 512GB m.2 PCIe NVMe |
| Zaslon | 16.2″, Liquid Retina (3456×2234), IPS (1000nits, 120Hz, Wide color P3), LED osvetlitev |
| Grafična kartica | Apple M1 Pro (16 jeder, integrirana) |
| Povezljivost | 802.11ax Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.0 |
| Priključki | 3x Thunderbolt 4 USB-C (Polnenje, DisplayPort, Thunderbolt 4 (do 40Gbit/s), USB 4 (do 40Gbit/s)), HDMI, MagSafe, 3.5 mm audio jack, Čitalnik kartic (SDXC) |
| Lokalizacija tipkovnice | Slovenščina |
| Funkcije tipkovnice | Osvetlitev tipkovnice, Magic Keyboard z osvetlitvijo sledilna ploščica s podporo za Force Touch, Force klike, podpora za večkratni dotik… |
| Kamera | 1080p FaceTime HD kamera |
| Čitalec kartic | Brez |
| Barva | Srebrna |
| Nameščeni operacijski sistem | macOS Monterey |
| Baterija | Li-Ion, 100Wh |
| Napajalnik | 140W USB-C napajalni adapter, hitro polnjenje |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 12 mesecev |
| Dimenzije | 24,81cm x 35,57cm x 1,68cm |
| Teža paketa (kg) | 2.1 kg |
Dodatne podrobnosti
| Teža | 2.2 kg |
|---|







